Kontakt

Obratite nam se s punim povjerenjem. Naše prodajno osoblje javit će vam se u najkraćem mogućem roku.

Opći podaci

Erste & Steiermärkische S-Leasing d.o.o. za leasing vozila i strojeva
Društvo upisano kod Trgovačkog suda u Zagrebu MBS: 080128553

Adresa: Zelinska 3, 10000 Zagreb

Matični broj: 1262343

Tel: +385 (0)72 37 5010

OIB: 46550671661

Fax: +385 (0)72 37 5030

IBAN: HR9424020061100067576

Cijena poziva jednaka je pozivu prema fiksnoj mreži.

Lokacije

Radno vrijeme

ponedjeljak – četvrtak 8:00 -16:30

petak 8:00 -14:00

Vikendima, praznicima i blagdanima Erste Leasing ne posluje.

Prodajna mreža

Poslovnica Zagreb

Zelinska 3, 10000 Zagreb, Hrvatska
Tel: +385 (0) 72 37 5010, Fax: +385 (0) 72 37 5030
E-mail: zagreb@ersteleasing.hr

Poslovnica Dubrovnik

Vukovarska 26, 20000 Dubrovnik
Tel: +385 (0) 72 37 5011, Fax: +385 (0) 72 37 5046
E-mail: dubrovnik@ersteleasing.hr

Poslovnica Pula

Ciscuttieva 15, 52100 Pula
Tel: +385 (0) 72 37 5047, Fax: +385 (0) 72 37 5044
E- mail: pula@ersteleasing.hr

Poslovnica Split

Gundulićeva 40a, 21000 Split
Tel: +385 (0) 72 37 5015, Fax: +385 (0) 72 37 5042
E-mail: split@ersteleasing.hr

Poslovnica Osijek

Ribarska 2, 31000 Osijek
Tel: +385 (0) 72 37 5012, Fax: +385 (0) 72 37 5045
E-mail: osijek@ersteleasing.hr

Poslovnica Rijeka

Jadranski trg 3a/II, 51000 Rijeka
Tel: +385 (0) 72 37 5014, Fax: +385 (0) 72 37 5043
E-mail: rijeka@ersteleasing.hr

Poslovnica Varaždin

Tome Blažeka 1, 42000 Varaždin
Tel: +385 (0) 72 37 5016, Fax: +385 (0) 72 37 5041
E-mail: varazdin@ersteleasing.hr

Poslovnica Zadar

Obala Kneza Branimira 6, 23000 Zadar
Tel: +385 (0) 72 37 5017, Fax: +385 (0) 72 37 5040
E-mail: zadar@ersteleasing.hr

Cijena poziva jednaka je pozivu prema fiksnoj mreži.

Korisnička služba

Obračun ugovora

Prijevremeni i konačni obračun
ugovora i slično.

Tel: +385 (0)72 37 6836
Fax: +385 (0)72 37 5038
E-mail: obracun@ersteleasing.hr

Osiguranje

Obnova polica, punomoći za registraciju, štete, narudžbenice za popravak i slično.

Tel: +385 (0)72 37 6836
Fax: +385 (0)72 37 5033
E-mail: osiguranje@ersteleasing.hr

Računovodstvo

Stanje otvorenih potraživanja, usklada knjigovodstvenih kartica, zatezne kamate, tečajne razlike i slično.

Tel: +385 (0)72 37 6838
Fax: +385 (0)72 37 5036
E-mail: racunovodstvo@ersteleasing.hr

Tim prodaje deponiranih objekata leasinga

Radno vrijeme od ponedjeljka do četvrtka od 8:00 do
16:30 h, petkom od 8:00 do 14:00 h

Tel: 072/376-925, 072/376-923
Fax: 072/375-030
E-mail: rabljena@ersteleasing.hr

Službenik za zaštitu osobnih podataka

Alfred Jovović
E-mail: osobni.podaci@ersteleasing.hr